فروشگاه اینترنتی الموند
حساب کاربری
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام
Loading

تصاویر جدیدی از کوپه الکتریکی جنسیس در آستانه رونمایی منتشر شد

از زمانی که جنسیس مفهوم خیره کننده اسنشیا را در سال 2018 در نمایشگاه خودروی نیویورک رونمایی کرد، ما صبورانه منتظر بودیم که این شرکت آن را به واقعیت تبدیل کند.

 جنسیس در پی تمایل خود برای تبدیل این کانسپت به یک نمونه تولیدی پیش قدم بود، اگرچه این شرکت از آن زمان تاکنون اطلاعاتی را منتشر نکرده بود. با این حال، یک ویدیوی تبلیغاتی جدید نشان می دهد که در نهایت ممکن است هفته آینده آن را ببینیم.

جنسیس یک ویدیوی تبلیغاتی را در کانال یوتیوب خود منتشر کرد که در آن به نظر می رسد یک کوپه کانسپت زیبا است که سبک اسنشیا را تداعی می کند. تصویر مختصری که از این کانسپت می بینیم، فقط چند قسمت از داخل و خارج را به ما نشان می دهد، هرچند آنچه را که می بینیم دوست داریم. به نظر می رسد یک کاپوت بلند با جلوپنجره مشبک در جلو باشد. این کانسپت همچنین از طراحی دو نیم درب جلو و عقب این برند برخوردار است. یک اسپویلر کوچک در عقب قرار دارد و به نظر می رسد دارای ورق فلزی خمیده باشد.

همچنین چند چشم انداز از فضای داخلی مشاهده می شود که یک صفحه انتخابگر دنده زیبا را به نمایش می گذارد که در کنسول مرکزی قرار دارد. ما منتظر نیستیم که درباره این خودرو بیشتر بدانیم زیرا جنسیس قصد دارد آن را در تاریخ 31 مارس در کره رونمایی کند.

مطالب مشابه