فروشگاه اینترنتی الموند
حساب کاربری
Loading

درباره الموند

فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی

الموند، فروشگاهی مبتنی بر بستر اینترنت می‌باشد که با هدف ارائه محصولاتی با کیفیت از پانزدهم خردادماه سال 1396 به طور رسمی شروع به فعالیت کرد.
الموند با ارائه طیف گسترده‏‌ای از معتبرترین برندها بین‌المللی و ملی در گروه‌‏های مختلف و با همکاری نزدیک با تولیدکنندگان و توزیع‏ کنندگان اصلی این کالاها، تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان با کاربری‏‌های متفاوت آنان را برآورده سازد. ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویت‏‌های الموند محسوب می‌شود.
الموند جلب رضایت حداکثری خریداران را نه شعار خود بلکه باور و اعتقاد قلبی خود می داند و تمامی پرسنل آن تنها با هدف ارائه خدماتی با کیفیت مطلوب در تلاشند تا همه مشتریان از تمامی مراحل خرید اینترنتی خود از لحظه ورود به سایت تا رسیدن سفارش به درب منزل راضی باشند. زیرا ما باور داریم که موفقیت تنها در سایه رضایتمندی خریداران حاصل می شود. از این رو با درک اهمیت این موضوع امکانات متعددی به منظور راحتی هر چه بيشتر کاربران و مشتریل تدارک دیده و روز به روز بر اين امكانات خواهد افزود.
کالاهایی که در الموند می‌بینید با دقت انتخاب شده‌اند‌ و با همین دقت و جزئیات معرفی، ارائه و تحویل داده می‌شوند. جزییات برای ما مهم‌اند؛ در دنیای شتاب‌زده‌ای که ما را احاطه کرده‌ است، الموند از شما دعوت می‌کند تا مکث کنید، برندها و محصولات برتر و خاص را بیشتر بشناسید و با خرید از بین آنها طبق سلیقه‌ی شخصی‌تان لذت ببرید.